Skip to main content
Afwezigheid melden Studieaanbod

School­kalender

Toon alles

26 februari - 01 maart 2024

maandag

26

dinsdag

27
3G: vaccinatie
4H: Beheerswerken Bourgoyen

woensdag

28
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)
2de ronde Junior Wiskunde Olympiade en Vlaamse Wiskunde Olympiade

donderdag

29
100dagenshow

vrijdag

01

04 maart - 08 maart 2024

maandag

04
Facultatieve vrije dag (leerlingen thuis)
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

05
4B: Beheerswerken Bourgoyen
Professionalisering ICT: Rekenblad

woensdag

06
Les Moderne Talen
6des: Lezing Europahuis Ryckevelde
JON-olympiade (ADS)
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

07
6B: Ondernemer voor de Klas. (Leen Van den Neste, CEO VDK Bank)
Infoavond Reis Italië / Griekenland

vrijdag

08
4C,D,E,F,I: Zoeklicht

11 maart - 15 maart 2024

maandag

11
EuHis in Sevilla (enkele lln. 5de jaar)
4A,B,G,H: Zoeklicht
Game based learning and inclusion in Slovakije: S. Pieters en A. Van Cauwenberge
Schools in action: education for sustainable development: Athene, Griekenland: T. Verleyen en S. Van Parys
Taalklas (lok. 320/322)
Workshop 50 tinten groen!
Ouderraad

dinsdag

12
EuHis in Sevilla (enkele lln. 5de jaar)
3F1-F2-K-B1-B2-J: Zoeklicht / Lam Gods
6A1: Meeting of Minds for Youth (MOM4Y)
6A4-B-D2: Uitwisseling Notre-Dame des Champs (Uccle)
Game based learning and inclusion in Slovakije: S. Pieters en A. Van Cauwenberge
Schools in action: education for sustainable development: Athene, Griekenland: T. Verleyen en S. Van Parys
Spreker Zoeklicht 3
Professionalisering ICT: Werken met AI

woensdag

13
EuHis in Sevilla (enkele lln. 5de jaar)
Les Moderne Talen
Game based learning and inclusion in Slovakije: S. Pieters en A. Van Cauwenberge
Schools in action: education for sustainable development: Athene, Griekenland: T. Verleyen en S. Van Parys
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

14
EuHis in Sevilla (enkele lln. 5de jaar)
3D-E-H-L: Zoeklicht / Lam Gods
Game based learning and inclusion in Slovakije: S. Pieters en A. Van Cauwenberge
Schools in action: education for sustainable development: Athene, Griekenland: T. Verleyen en S. Van Parys
Zoeklicht 3 Bovenzaal
6G: Pi-dag

vrijdag

15
EuHis in Sevilla (enkele lln. 5de jaar)
3I-A-C-G: Zoeklicht / Lam Gods
6A4-6F2: Bezoek bibliotheek UGent Rozier
Game based learning and inclusion in Slovakije: S. Pieters en A. Van Cauwenberge
Schools in action: education for sustainable development: Athene, Griekenland: T. Verleyen en S. Van Parys
Zoeklicht 3 Bovenzaal

18 maart - 22 maart 2024

maandag

18
EuSmArt in Barcelona (enkele lln. 5de jaar)
Democracity + bezoek Vlaams parlement 5A1
Debatten medische ethiek 5H - 5G
Talenweek Stratford 5MT, 5TACOWE, 5 ECWI
Professionalisering ICT: Google Classroom
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

19
EuSmArt in Barcelona (enkele lln. 5de jaar)
5HUWE (20 lln): Sociale stage - IVIO Rozemarijn
Debatten medische ethiek 5H - 5G
Talenweek Stratford 5MT, 5TACOWE, 5 ECWI
3A: Observatie peuter- of kleuterklas (Klein Bavo)
5E-5F: Bezoek aan GUM
Professionalisering ICT: Rekenblad

woensdag

20
EuSmArt in Barcelona (enkele lln. 5de jaar)
Talenweek Stratford 5MT, 5TACOWE, 5 ECWI
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

21
EuSmArt in Barcelona (enkele lln. 5de jaar)
6A1: Workshop 'Democracity' - STAM Gent
6A3-D1: Bezoek aan de Faculteitsbibliotheek Letteren & Wijsbegeerte
Talenweek Stratford 5MT, 5TACOWE, 5 ECWI
Professionalisering ICT: Werken met AI

vrijdag

22
EuSmArt in Barcelona (enkele lln. 5de jaar)
Talenweek Stratford 5MT, 5TACOWE, 5 ECWI

25 maart - 29 maart 2024

maandag

25
6A-6B-6C: Excursie aardrijkskunde
Solidariteitsmaal
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

26
Stadsexcursie Antwerpen 4A - 4B - 4C - 4G - 4I
Neen-dessertactie
6des: Studiekeuzebeurs Hoge Onderwijs

woensdag

27
Les Moderne Talen
Inchecken vlucht Griekenlandreis (ADS)
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

28
Stadsexcursie Antwerpen 4D - 4E - 4F - 4H
Retoricareis
Chocostop
Neen-dessertactie
Kinderrechtenwandeling 1A - 1B - 1D - 1E - 1G - 1I - 1M - 1O

vrijdag

29
Rapport
Retoricareis
Kinderrechtenwandeling 1C - 1F - 1H - 1J - 1K - 1L - 1N
Neen-dessertactie
Goede Vrijdagviering
Skireis 2de jaar groep 1

01 april - 05 april 2024

maandag

01
Retoricareis
Paasvakantie
Skireis 2de jaar groep 1

dinsdag

02
Retoricareis
Paasvakantie
Skireis 2de jaar groep 1

woensdag

03
Retoricareis
Paasvakantie
Skireis 2de jaar groep 1

donderdag

04
Retoricareis
Paasvakantie
Skireis 2de jaar groep 1

vrijdag

05
Retoricareis
Paasvakantie
Skireis Tweede jaar groep 2
Skireis 2de jaar groep 1

08 april - 12 april 2024

maandag

08
Paasvakantie
Skireis Tweede jaar groep 2

dinsdag

09
Paasvakantie
Skireis Tweede jaar groep 2

woensdag

10
Paasvakantie
Skireis Tweede jaar groep 2

donderdag

11
Paasvakantie
Skireis Tweede jaar groep 2

vrijdag

12
Paasvakantie
Skireis Tweede jaar groep 2

15 april - 19 april 2024

maandag

15
Bezoek Rijsel tweede jaar 2A, 2C, 2F 2H en 2J
6D-6E: Excursie aardrijkskunde
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

16
Zoeklicht 2de jaar: Racisme (2A - 2C - 2E - 2G - 2K)
Zoeklicht 2de jaar: Racisme (2B - 2D - 2F - 2H - 2I - 2J)
6F-6G: Excursie aardrijkskunde
Professionalisering ICT: Google Classroom

woensdag

17
3D: vaccinatie
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

18
NM Klassenraden 1ste en 2de graad. 3de graad gewoon les!

vrijdag

19
Klassenraad -- Afstandsonderwijs

22 april - 26 april 2024

maandag

22
Flanders' Fields 5A - 5B - 5C
5J: Educatieve uitstap Brussel
6A-6B: Sportdag
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

23
Bezoek Rijsel 2B, 2D, 2E, 2G, 2I en 2K
Flander' Fields 5D - 5H - 5I - 5J
1stes: vaccinatie
6F-6G: Sportdag

woensdag

24
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

25
6C-6D: Sportdag
6F1-F2: Groot Debat 2024 - klassentraject
Centrale toetsen 2de jaar Nederlands.
1stes: Infoavond studiekeuze.

vrijdag

26
Flanders' Fields 5E - 5F - 5G
6E: Sportdag

29 april - 03 mei 2024

maandag

29
Uitstap Brugge 3D, 3F, 3I en 3J
Bourgoyen 1L
iSTEM nascholing
Bourgoyen 1O
Taalklas (lok. 320/322)
4des: Infoavond studiekeuze.

dinsdag

30
Uitstap Brugge 3G, 3H, 3J en 3K
Reporters van de democratie + Senaat 5B
Bourgoyen 1K
Bourgoyen 1E
Professionalisering ICT: Werken met AI

woensdag

01
Geen school - Feest van de Arbeid.
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

02
6des: Bezoek Fort Breendonk en Eurpees Parlement
Uitstap Brugge 3A, 3B, 3C en 3E
Bourgoyen 1B
Bourgoyen 1M
2des: Infoavond studiekeuze.

vrijdag

03
Sponsorloop.
Tuinfeest.

06 mei - 10 mei 2024

maandag

06
Bourgoyen 1C
Bourgoyen 1D
5A-H-I-E: Excursie Oude Dokken
Professionalisering ICT: Maken van screencasts
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

07
4A,4B,4C: Toneelvoorstelling
Bourgoyen 1G
Centrale toetsen 2de jaar wiskunde.
4I-4F-4E: Toneelvoorstelling
5B-C: Excursie Oude Dokken en Gentbrugse Meersen

woensdag

08
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

09
Geen school.

vrijdag

10
Geen school.

13 mei - 17 mei 2024

maandag

13
Bourgoyen 1H
4G-4D-4H: Toneelvoorstelling
Professionalisering ICT: Toezicht bij opdracht met computer
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

14
Bourgoyen 1A
Professionalisering ICT: Toezicht bij opdracht met computer
Vergadering werkgroep eerste graad

woensdag

15
Leerlingencontact.
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

16
Bourgoyen 1N
Bourgoyen 1J
5D-G: Excursie Oude Dokken en Gentbrugse Meersen
Oudercontact studiekeuze.

vrijdag

17
5F-J: Excursie Oude Dokken en Gentbrugse Meersen
Ouderraad internaat

20 mei - 24 mei 2024

maandag

20
Geen school!
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

21
3E: vaccinatie
Professionalisering ICT: Google Classroom

woensdag

22
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

23
Bourgoyen 1F
Bourgoyen 1I
Professionalisering ICT: Rekenblad

vrijdag

24
5E-5F: Bezoek Tabloo
5des en 6des: Politiek Debat Odisee Gent

27 mei - 31 mei 2024

maandag

27
Taalklas (lok. 320/322)
Schoolraad

dinsdag

28

woensdag

29
3I: vaccinatie
Les Moderne Talen
Beeldatelier 2 (lok. 301)
Beeldatelier 3 (lok. 303)

donderdag

30
2F: Ondernemer voor de klas (Redwire Space)
Professionalisering ICT: Maken van screencasts

vrijdag

31
Rapport

03 juni - 07 juni 2024

maandag

03
Taalklas (lok. 320/322)
Ouderraad

dinsdag

04

woensdag

05
Les Moderne Talen

donderdag

06

vrijdag

07

10 juni - 14 juni 2024

maandag

10
Start proefwerken 5 & 6.
Taalklas (lok. 320/322)

dinsdag

11
Start proefwerken 3 & 4.

woensdag

12

donderdag

13

vrijdag

14
Start proefwerken 2des Grieks.

17 juni - 21 juni 2024

maandag

17
Start proefwerken 1stes.

dinsdag

18

woensdag

19

donderdag

20

vrijdag

21
1-6: laatste examen

24 juni - 28 juni 2024

maandag

24
Private Appointment

dinsdag

25
Private Appointment
Proclamatie 6de jaar.

woensdag

26
Private Appointment

donderdag

27
Private Appointment
Rapport + Ouder- en leerlingencontact.

vrijdag

28
Inzage proefwerken.

19 augustus - 23 augustus 2024

maandag

19
Overleg Onderwijsontwikkeling

dinsdag

20

woensdag

21
Indienen vakantietaken
Bijkomende proeven

donderdag

22
Indienen vakantietaken
Bijkomende proeven

vrijdag

23
Deliberatie

26 augustus - 30 augustus 2024

maandag

26
Aanvangsbegeleiding: ontvangst nieuwe leerkrachten
Schoolraad

dinsdag

27

woensdag

28

donderdag

29
Zorgoverdracht titularissen
Briefing zoeklichtdagen 1ste jaar
Personeelsvergadering
Kennismakingsavond 1ste jaar

vrijdag

30

02 september - 06 september 2024

maandag

02

dinsdag

03

woensdag

04

donderdag

05
Opening Groenzaal

vrijdag

06

09 september - 13 september 2024

maandag

09

dinsdag

10
Sportdag 2-3-4-5

woensdag

11

donderdag

12
Individuele schoolfotografie en klasfoto's

vrijdag

13

16 september - 20 september 2024

maandag

16

dinsdag

17

woensdag

18

donderdag

19
6des: Abdij Averbode

vrijdag

20
6des: Abdij Averbode

23 september - 27 september 2024

maandag

23
6des: Abdij Averbode
2des: Auteurslezing Luc Descamps
1stes: Zoeklichtdagen Tongerlo.

dinsdag

24
6des: Abdij Averbode
1stes: Zoeklichtdagen Tongerlo.

woensdag

25
1stes: Zoeklichtdagen Tongerlo.

donderdag

26
Klassenraaddag

vrijdag

27
Pedagogische studiedag

30 september - 04 oktober 2024

maandag

30
6des: Abdij Averbode

dinsdag

01
6des: Abdij Averbode

woensdag

02
Survival-trophy in Blaarmeersen

donderdag

03

vrijdag

04

07 oktober - 11 oktober 2024

maandag

07

dinsdag

08

woensdag

09

donderdag

10
6des: Abdij Drongen

vrijdag

11
6des: Abdij Drongen
5des: Sportdag

14 oktober - 18 oktober 2024

maandag

14

dinsdag

15
Oudercontact titularissen

woensdag

16

donderdag

17
6des: Abdij Drongen
Youcadag

vrijdag

18
6des: Abdij Drongen

21 oktober - 25 oktober 2024

maandag

21
6des: Abdij Averbode

dinsdag

22
6des: Abdij Averbode

woensdag

23

donderdag

24

vrijdag

25

04 november - 08 november 2024

maandag

04
6des: Abdij Averbode

dinsdag

05
6des: Abdij Averbode

woensdag

06

donderdag

07
Oudercontact vakleerkrachten

vrijdag

08

18 november - 22 november 2024

maandag

18

dinsdag

19

woensdag

20

donderdag

21
6des: Abdij Averbode

vrijdag

22
6des: Abdij Averbode

25 november - 29 november 2024

maandag

25
6des: Abdij Averbode

dinsdag

26
6des: Abdij Averbode

woensdag

27

donderdag

28

vrijdag

29
Sinterklaas

20 januari - 24 januari 2025

maandag

20
6des: Abdij Averbode

dinsdag

21
6des: Abdij Averbode

woensdag

22

donderdag

23

vrijdag

24

03 februari - 07 februari 2025

maandag

03

dinsdag

04

woensdag

05

donderdag

06
Leerlingencontacten

vrijdag

07
Klassenraaddag

17 februari - 21 februari 2025

maandag

17

dinsdag

18

woensdag

19

donderdag

20

vrijdag

21
Rapport

Download kalenders